Sklep odzieżowy w Kamieniu Pomorskim

Kontakt i Współpraca Handlowa

kontakt i współpraca
 
Zapraszamy do współpracy producentów, dystrybutorów oraz importerów odzieży damskiej. Poszukujemy produktów tj. kurtki, płaszcze, sukienki, spódnice, tuniki, bluzki, koszule, czapki, szale, obuwie.
Wieloletnie oświadczenie oraz stabilna pozycja na rynku pozwala nam stworzyć dogodne warunki do współpracy dla dużych, a także małych firm rodzinnych nieodbiegających jakością swoich produktów od „dużej konkurencji”.
Współpracujemy z  dostawcami oferującymi ciągłość dostaw, dając im w zamian partnerską współpracę opartą na zaufaniu oraz rzetelności płatniczej. Priorytetem naszych relacji handlowych jest zaoferowanie naszym Klientom szerokiej palety produktów w wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnych cenach.
Dołącz do grona zadowolonych klientek Butiku MissAllani, które odnalazły ubrania swoich marzeń! Kobiece i modne stylizacje pełne wdzięku to nasza pasja. Oferujemy mnóstwo wspaniałych projektów, które podbiły serca wielu kobiet. Nasze ubrania to prawdziwa gratka dla fanek pięknych i eleganckich kreacji mody. Dzięki nim każda kobieta poczuje się wyjątkowo! Podaruj sobie radość i atrakcyjny wygląd z naszym Butiku MissAllani ! Każda z kategorii naszego sklepu jest jak furtka do nie zwykłej krainy, w której poczujemy się jak kopciuszek, który spotkał dobrą wróżkę.
 
Zapraszamy również na naszego Facebooka na którym robimy wideo reklamę naszych unikatowych produktów.  
 

Kontakt i współpraca

Ubrania są twoją wizytówką, które pomagają, wyrazić kim jesteś.

To, co nosimy, wpływa na to jak odbierają nas inni oraz na nasze samopoczucie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet uważnie wybiera ubrania, jakie kupuje. Chcemy by były modne, stylowe i niebanalne, a jednocześnie rozpieszczały nas wysoką jakością oraz doskonałym krojem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż styl, to coś zupełnie indywidualnego. W związku z powyższym Butik MissAllani wychodzi do Państwa z mnóstwem ofert, które charakteryzują się szerokim wachlarzem pod kątem jego ukierunkowania. Jednym zdaniem Ty masz swój własny styl, a my mamy wszystko, czego szukasz. 

Bądźmy w kontakcie

butik Miss Allani

Kontakt